Опитування

Ваша позиція щодо проведення в Україні адміністративно-територіальної реформи

Повністю підтримую - 25%
Підтримую - 36.5%
Не підтримую зовсім - 19.2%
Не знайомий з такими планами - 17.3%

Всього голосів:: 52
Голосування за цим опитуванням закінчилося в: листопада 30, 2015

 

Інформація Тисменицької міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою визначення вартості майна – нежитлових приміщень на I поверсі по вул. Галицькій,32 в м. Тисмениці, з метою продовження терміну дії договорів оренди комунального майна. {pagebreak} 

Назва об’єктів оренди: нежитлові приміщення.

Балансоутримувач: Тисменицька міська рада

Місцезнаходження об’єктів оцінки: вул. Галицька, буд. 32, м. Тисмениця, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77400.

Площа об’єктів : 37 м. кв.; 17.5 м. кв.

Мета проведення оцінки: для продовження терміну дії договорів оренди комунального майна.

Телефон замовника конкурсу:

Електронна адреса замовника конкурсу:

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору для проведення експертної діяльності для проведення експертної оцінки комунального майна територіальної громади м. Тисмениця затверджене рішенням сесії Тисменицької міської ради від 24.10.2018 р.(далі – Положення).

Замовник та особа-платник робіт з оцінки – Тисменицька міська рада (вул. Галицька,32, м. Тисмениця, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл.).

До участі у конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності  - суб’єкти господарювання, визначені Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».

Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії конкурсну документацію та конкурсні пропозиції щодо ціни виконання робіт з оцінки, а також строки виконання робіт ( у календарних днях), підписаної претендентом і скріпленої печаткою ( у разі наявності) та запечатаної в окремому конверті. Конкурсна документація складається з підтверджувальних документів, а саме: заяви на участь у конкурсі з відбору суб’єкта оціночної діяльності встановленої форми; інформації про претендента (копій кваліфікаційних документів, копій сертифікатів); інформації щодо досвіду роботи претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна із копіями документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки (за наявності).

Конкурсна документація подається до конкурсної комісії не пізніше ніж за три робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) до 16.00 год. На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів  оціночної діяльності».

Конкурс відбудеться 24 липня 2019 року о 14 год. у залі засідань Тисменицької міської ради, за адресою: Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, м. Тисмениця, вул. Галицька,32.