Опитування

Ваша позиція щодо проведення в Україні адміністративно-територіальної реформи

Повністю підтримую - 25%
Підтримую - 36.5%
Не підтримую зовсім - 19.2%
Не знайомий з такими планами - 17.3%

Всього голосів:: 52
Голосування за цим опитуванням закінчилося в: листопада 30, 2015

Цієї неділі, 14 грудня, в приміщенні Центру культури та дозвілля «Відродження» м. Тисмениця відбулися Андріївські вечорниці.

Того вечора сцена перетворилася на старовинну українську хату. Господар із господинею зустрічали гостей, розповідали бувальщини та різні небилиці, пригощали варениками. 

c_555_555_2734_00_images_Articles_Novunu_2014_12_vechornuci.png

vechor.jpg

Присутні в залі поринули у вир незрівнянних, багатогранних і таких рідних нашому серцю, українських традицій та обрядів завдяки чудовим виступам учасників, якими були: «Тисменицькі небилиці» Богдана Федишин та Іванна Капечук, народний аматорський хоровий колектив «Благовіст» (керівник Руслана Ракета), ансамбль народних інструментів (керівник Олександр Тарас), народний аматорський танцювальний колектив «Тисменичанка» (керівники Ярема Галига та Роман Шкрумида), учасники художньої самодіяльності, а також сценарист заходу Богдана Федишин, режисер-постановник Людмила Федик.

c_555_555_2734_00_images_Articles_Novunu_2014_12_anndrejav.png

Учасники і гості заходу із задоволенням співали народні пісні та веселились від душі.

На завершення присутніх пригощали смачними пампушками.

Міський голова Богдан Дарчин зазначив, що Андріївські вечорниці – це завжди веселе і колоритне дійство, жарти і сміх, яке охоплює українські традиції, тому подякував учасникам за чудове дійство, що відбувалось на сцені.