Опитування

Ваша позиція щодо проведення в Україні адміністративно-територіальної реформи

Повністю підтримую - 25%
Підтримую - 36.5%
Не підтримую зовсім - 19.2%
Не знайомий з такими планами - 17.3%

Всього голосів:: 52
Голосування за цим опитуванням закінчилося в: листопада 30, 2015

07.02.2014 р. між Тисменицькою міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «АВЕ Івано-Франківськ» укладено Договір на надання послуг з вивезення побутових відходів на території м. Тисмениця.

Відповідно до п.2.4.2. вказаного Договору, ТОВ «АВЕ Івано-Франківськ» зобов’язалось надавати послуги з вивезення побутових відходів відповідно до вимог законодавства про відходи, санітарних норм і правил, Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, актів замовника, рішень конкурсної комісії та погодженого міською радою графіка надання послуг.

За невиконання або неналежне виконання умов договору сторони несуть відповідальність відповідно до закону.

З 16 липня 2015 року по сьогоднішній день ТОВ «АВЕ Івано-Франківськ» послуг з вивезення побутових відходів в м.Тисмениця не надавало, що привело до значного забруднення населеного пункту, порушення правил благоустрою та санітарних норм. 

Враховуючи скарги жителів Тисмениці, міський голова Богдан Дарчин ініціює накладення штрафних санкцій на ТОВ «АВЕ Івано-Франківськ» за неякісне та несвоєчасне надання послуг. Дане питання буде розглянуто на черговому засіданні виконавчого комітету.