Тисменицька міська рада оголошує конкурс щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки комунального майна територіальної громади м. Тисмениця

 

Інформація про об’єкт оцінки: нежитлове приміщення адмінбудинку адміністративно-виробничої будівлі площею 59,4 кв.м. по вул. Галицька, 41 в м. Тисмениця. Балансоутримувач: Тисменицька міська рада. Мета проведення:  визначення ринкової вартості для передачі в оперативне управління. Замовник оцінки – Тисменицька міська рада.

До участі в конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності – суб’єкти господарювання, визначені Законом України «Про оцінку майна, майнових прав  та професійну оціночну діяльність в Україні».

Учасникам конкурсу потрібно подати до  конкурсної  комісії  конкурсну документацію та конкурсні пропозиції щодо ціни виконання робіт з оцінки, а також строки виконання робіт (у календарних днях), підписаної претендентом і скріпленої печаткою (у разі наявності) та запечатаної в окремому конверті.  Конкурсна документація складається з підтверджувальних документів, а саме: заяви про участь у конкурсі з відбору суб’єкта оціночної діяльності встановленої форми; інформації про претендента (копій кваліфікаційних документів, копій сертифікатів); інформації щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна разом із копіями документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки  (за наявності).

Конкурсна документація подається до конкурсної комісії не пізніше ніж за три робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) до 16.00 год. На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності».

Конкурс відбудеться 3 грудня 2018 року  о 14.00 год. у залі засідань Тисменицької міської ради,  за адресою:  м. Тисмениця, вул. Галицька, 32.