Опитування

Ваша позиція щодо проведення в Україні адміністративно-територіальної реформи

Повністю підтримую - 25%
Підтримую - 36.5%
Не підтримую зовсім - 19.2%
Не знайомий з такими планами - 17.3%

Всього голосів:: 52
Голосування за цим опитуванням закінчилося в: листопада 30, 2015

29 травня 2019р., відбулася п'ята офіційна церемонія нагородження лауреатів незалежного рейтингу "Ділова Івано-Франківщина 2019".

  Під час церемонії, місто Тисмениця і Виконавчий комітет Тисменицької міської ради були нагороджені дипломом за вагомий внесок у зростання іміджу Івано-Франківської області на загальноукраїнському та міжнородному рівні. Таке визнання цілком достойне. Адже за останній час в місті було зроблено чимало.

c_603_339_2734_00_images_diploma.png

  За сприяння міського голови Степана Сворака було реалізовано ряд проектів та програм по благоустрою міста. Насамперед, було завершино будівництво водопроводу по вулицях Яремчука, Б.Хмельницького, Федьковича, Січинського.Також закінчено виготовлення проектної документації на підключення до водопостачання вулиць Америка, Слобода, Пшениківська, Шевська. Виконано роботи по забезпеченню освітлення і ремонту дорожного покриття вулиць міста. За підтримки міської ради проведено ремонтні роботи на стадіоні та церквах м.Тисмениця, кінотеатрі "Відродження". Спільно з районною радою реконструювали площу Ринок біля пам'ятника героям Небесної Сотні. Проект міської ради переміг в районному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Реалізацію цього проекту було профінансовано і на стадіоні збудовано новий спортмайданчик. Влада міста активно залучає дітей та молодь до заняття спортом і надає вагому фінансову підтримку футбольному клубові "Хутровик".

  Цього року до незалежного рейтингу потрапили 128 лауреатів, це провідні міста і села регіону, новостворені ОТГ, установи, організації, підприємства краю, які своєю діяльністю доводять, що Прикарпаття є успішним самодостатнім позитивним краєм. За результатами цього рейтингу було видано ювілейний випуск альманаху "Ділова Івано-Франківщина", який вже традиційно опублікований двома мовами, українською та англійською.