Сьогодні, 12 червня 2019р., т.в.о. начальника Тисменицького ВП ГУНП підполковник поліції Пігут В.П. провів звіт роботи працівників поліції за п'ять місяців 2019 року.

12.06.jpg 

Від початку року до відділу поліції надійшло 2493 заяви та повідомлень громадян, на які було відреаговано і прийняті відповідні міри.

 З позитивної сторони було відмічено організацію роботи, щодо виявлення правопорушень пов'язаних з незаконним обігом зброї. Так, з метою запобігання злочинам із застосуванням зброї та вибухових пристроїв реалізовано комплекс організаційно-практичних заходів, спрямованих на виявлення каналів незаконного обігу вогнепальної зброї, вибухових речовин.

 Підполковник Пігут В.М. зазначив, що пріоритетним завданням поліції є боротьба з незаконним обігом наркотиків. Для цього систематично проводиться перевірка розважальних закладів та інших місць масового відпочинку.

 Працівниками поліції ведеться робота з профілактики правопорушень і як результат, кількість правопорушень у порівнянні з минулим роком значно зменшилася.

 Також, було зазначено, що в кращу сторону змінилася ситуація з проведення профілактичних заходів щодо запобігання підліткової злочинності.  З метою запобігання негативним проявам серед неповнолітніх, проводились оперативно-профілактичні операції та відпрацювання, виступи на правову тематику у загальноосвітніх школах Тисменицького району.

 На зустрічі були присутні заступник голови районної державної адміністрації Мандибур С.В., працівники Тисменицької міської ради, голови ОТГ, селищ, сіл Тисменицького району, працівники поліції.

c_516_387_2734_00_images_12.06.19.png

 Працівники Тисменицького ВП ГУНП закликали владу району, міста, голів ОТГ, селищ та сіл до тісної співпраці.