Опитування

Ваша позиція щодо проведення в Україні адміністративно-територіальної реформи

Повністю підтримую - 25%
Підтримую - 36.5%
Не підтримую зовсім - 19.2%
Не знайомий з такими планами - 17.3%

Всього голосів:: 52
Голосування за цим опитуванням закінчилося в: листопада 30, 2015

ПРОГРАМА БЛАГОУСТРОЮ МІСТА ТИСМЕНИЦЯ НА 2013-2015 РОКИ,

затверджена рішенням ХХІІІ сесії VІ скликання Тисменицької міської ради від 06  березня  2013 року 

1. ОСНОВНА МЕТА

Програма благоустрою міста Тисмениця на 2013-2015 роки ( далі – Програма) розроблена на виконання Закону України “Про благоустрій населених пунктів” № 2807-IY від 06.09.2005, “Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів міського благоустрою” № 189/8788 від 12.02.2004р., яка зумовлює загальний порядок планування, утримання і фінансування робіт з благоустрою міста, а також встановлює певний перелік заходів, об'ємів і пропозицій щодо суттєвого та якісного покращення благоустрою, санітарного стану і довкілля.  Програма направлена на покращання благоустрою міста Тисмениця протягом 2013-2015 років.

Головною метою Програми є здійснення заходів для забезпечення належного технічного та естетичного стану об’єктів міського благоустрою, підвищення експлуатаційних якостей та продовження строків їх служби і спрямована на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини.

2. КОМПЛЕКСНІ ЗАХОДИ ПО УТРИМАННЮ ОБ’ЄКТІВ БЛАГОУСТРОЮ МІСТА

Візитною карткою міста є його благоустрій. Оскільки враження кожного про населений пункт складається з того, який в ньому благоустрій, чистота, які дороги, тротуари, зупинки, зелені насадження, зовнішнє освітлення тощо.

Заходи комплексного благоустрою території міста розглядаються як повний спектр надання послуг, що забезпечують комфортні умови життя кожного мешканця міста.

В Програмі передбачено заходи, спрямовані на покращення санітарного стану територій міста, особливо в містах загального користування мешканців міста та в містах безладного нагромадження сміття та прилеглих територій кладовищ, пам’ятників.

3. СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ ПРОГРАМИ

Програма поширюється на відносини, що виникають у сфері благоустрою, а саме: виконання заходів, що  передбачають утримання та ремонт шляхового господарства міста, технічно-санітарне утримання та ремонт дорожніх об’єктів, малих архітектурних форм, утримання, ремонт та реконструкцію мереж зовнішнього освітлення міста (центральних вулиць та вулиць приватної забудови міста), можливість запобігати несприятливим наслідкам підтоплення та ліквідацію їх в разі виникнення, святкове оформлення, яке передбачає покращення естетичного вигляду міста в святкові дні тощо.

Високий рівень благоустрою міста, упорядкування та санітарний стан міста є одним із чинників, який визначає його екологічний стан, що значно покращує навколишнє природне середовище.

Кошти, які спрямовуються на виконання даної Програми, на даний час та  у перспективі, зумовлюють  створення умов, сприятливих для життя і діяльності людей, в тому числі покращення  стану здоров’я.

Виконавцем робіт з благоустрою міста є Тисменицьке комунальне  підприємство «Комунальник-Т».

КП «Комунальник-Т» в рамках благоустрою м. Тисмениця виконує наступні роботи:

 • Прибирання доріг, парків, скверів та тротуарів міста (щоденно) ;
 • Чистка та обслуговування ливневої каналізації (один раз в місяць);
 • Механізована санітарна очистка міста (вивіз вуличного змету – 3 рази в тиждень);
 • Технічне обслуговування та утримання мереж вуличного освітлення (щоденно) та проведення розрахунків по споживанню електроенергії.;
 • Прибирання міського кладовища;
 • Упорядкування міського полігону ТПВ;
 • Зимове утримання доріг :посипка піщано – солевою сумішшю та сіллю;
 • Зимове утримання доріг: розгортання доріг, вулиць спецтранспортом;
 • Закупівля піску та солі;
 • Інші види робіт по благоустрою;
 • Озеленення;  
 • Захоронення невідомих та  малозабезпечених.

4. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

Джерелом фінансування заходів Програми є кошти загального фонду бюджету  м. Тисмениця, виділені в межах затверджених асигнувань на бюджетний рік, а також кошти інвесторів, власних надходжень Тисменицького комунального підприємства «Комунальник-Т» та інші джерела фінансування не заборонені законодавством.

Детальніше...

Шановні відвідувачі!

Цей сервіс дає можливість поставити запитання чи звернутись з пропозицією до керівництва Тисменицької міської ради в режимі онлайн за допомогою електронної пошти.

Заповніть будь-ласка всі поля і натисніть "Надіслати". Відповіді на листи і звернення, які Ви отримуєте з сайту, не мають статусу офіційного документа. Вони не можуть бути опубліковані у ЗМІ чи використані у вигляді посилань як офіційна відповідь, оскільки, згідно з законодавством України, офіційними вважаються тільки ті документи, які отримані у письмовому вигляді. Листи особистого характеру, які потребують розгляду в державних установах України, обов’язково повинні бути оформлені у тому порядку, який передбачено Законом України «Про звернення громадян».

ВИТЯГ

ЗАКОН УКРАЇНИ

"Про звернення громадян"

Стаття 5. Вимоги до звернення

Звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об`єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.  У зверненні має бути зазначено прізвище, ім`я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги…  Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати…"