Опитування

Ваша позиція щодо проведення в Україні адміністративно-територіальної реформи

Повністю підтримую - 25%
Підтримую - 36.5%
Не підтримую зовсім - 19.2%
Не знайомий з такими планами - 17.3%

Всього голосів:: 52
Голосування за цим опитуванням закінчилося в: листопада 30, 2015

Детальніше...  Повідомляємо жителів м. Тисмениця...

Детальніше...  З приходом весни і наближенням великодніх свят, міська влада закликає жителів м.Тисмениця взяти участь в прибиранні міста.

  Просимо тисменичан взятися за благоустрій своїх прибудинкових територій, а приватних підприємців навести лад на власних та закріплених за ними територіях.

  До прибирання міста активно і дружно повинні долучитися всі установи та організації, небайдужі жителі.

    Зробімо наше місто чистим і затишним, європейським містечком.

 

Детальніше...  Відповідно до рішення Івано-Франківської обласної ради "Про звернення обласної ради про небезпеку та шкідливість спалювання сухої трави, стерні, пасовищ, лук, інших ділянок з природною рослинністю або її залишками" від 01.03.2019 року, просимо Вас не спалювати суху рослинність та її залишки, щоб не завдавати шкоди здоров'ю людей і навколишньому природньому середовищу.

  Звертаємо увагу, що Кодекс України про адміністративні правопорушення передбачає накладення штрафних санкцій за самовільне випалювання сухої рослинності чи її залишків (стаття 77-1).

 Детальніше... На території міського озера продовжуються роботи з весняного прибирання. Під час прибирання для утилізації сухих гілок використовується деревоподрібнююча машина, як альтернатива спалюванню.

  Міська влада закликає жителів м. Тисмениця не спалювати листя, суху траву, гілки, щоб не забруднювати навколишнє середовище.