Опитування

Ваша позиція щодо проведення в Україні адміністративно-територіальної реформи

Повністю підтримую - 25%
Підтримую - 36.5%
Не підтримую зовсім - 19.2%
Не знайомий з такими планами - 17.3%

Всього голосів:: 52
Голосування за цим опитуванням закінчилося в: листопада 30, 2015

c_234_156_2734_00_images_slymaku.png Повідомляємо Вас, що через погодні умови і підвищену вологість, в природі збільшилася чисельність слимаків. Вони всюди: в городах, садах, парках і становлять загрозу для рослин. Повністю знищити слимаків складно, але зменшити їх чисельність можливо. Для боротьби з слимаками рекомендуємо такі методи: на зиму перекопувати ділянки; сіль, гірчичний порошок, оцет, нашатирний спирт розсипати у вологих місцях і де є сліди перебування слимаків; обпилювати грядки сумішшю вапна і тютюнового пилу(1:1); використовувати спеціальні хімічні припарати.

 Через зміну середньорічної температури повітр'я, кількості і тривалочті опадів, в сонячні дні спостерігається масовий літ метеликів-чортополохівки. Гусінь цих метеликів може завдавати відчутної шкоди рослинам сої, соняшника, овочевим та баштанним культурам(гусениці скелетують листя, скріплюючи його павутиною). Рекомендуємо захищати посіви інсектицидами, які дозволені згідно "Переліку пестицидів та агрохімікатів дозволених до використання в Україні", з обов'язковим дотриманням інструкцій по техніці безпеки при роботі з пестицидами. Також слід старанно доглядати посіви і присадибні ділянки, не допускаючи їх забур'яненості.

 При роботі із засобами захисту рослин слід дотримуватись загальноприйнятих державних санітарних правил ДСП 8.8.1 та правил особистої гігієни.