Опитування

Ваша позиція щодо проведення в Україні адміністративно-територіальної реформи

Повністю підтримую - 25%
Підтримую - 36.5%
Не підтримую зовсім - 19.2%
Не знайомий з такими планами - 17.3%

Всього голосів:: 52
Голосування за цим опитуванням закінчилося в: листопада 30, 2015

Детальніше...  Повідомляємо жителів м. Тисмениця...

Детальніше...  З приходом весни і наближенням великодніх свят, міська влада закликає жителів м.Тисмениця взяти участь в прибиранні міста.

  Просимо тисменичан взятися за благоустрій своїх прибудинкових територій, а приватних підприємців навести лад на власних та закріплених за ними територіях.

  До прибирання міста активно і дружно повинні долучитися всі установи та організації, небайдужі жителі.

    Зробімо наше місто чистим і затишним, європейським містечком.

 

Детальніше...  Відповідно до рішення Івано-Франківської обласної ради "Про звернення обласної ради про небезпеку та шкідливість спалювання сухої трави, стерні, пасовищ, лук, інших ділянок з природною рослинністю або її залишками" від 01.03.2019 року, просимо Вас не спалювати суху рослинність та її залишки, щоб не завдавати шкоди здоров'ю людей і навколишньому природньому середовищу.

  Звертаємо увагу, що Кодекс України про адміністративні правопорушення передбачає накладення штрафних санкцій за самовільне випалювання сухої рослинності чи її залишків (стаття 77-1).

Детальніше... На територіїміського озера продовжуються роботи з весняного прибирання. Під час прибирання для утилізації сухих гілок використовується деревоподрібнююча машина, як альтернатива спалюванню.

У зв'язку з ремонтом водопроводу по вул. Липова, 37, по вулицях Липова, Б.Хмельницького, Вільшанецька, Крушельницької, сьогодні, 26 березня 2019р. буде відсутня вода з 9.30 по 16.00.

У зв'язку з тим, що почастішали напади собак на людей, просимо вас, своїх домашніх тварин тримати на прив'язі або у спеціально відведених місцях.

Також, просимо вигулювати собак на повідку і в наморднику подальше від місць, де відпочивають люди.